Dla kogo pracujemy?

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Dostosowujemy zakres usług w zależności od potrzeb.

Jednosobowe działalności gospodarcze

Najpopularniejsza i najprostsza forma prowadzenia firmy. Taka forma działalności wymaga prowadzenia księgowości w formie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów bądź Ewidencji Ryczałtowej.

Każdy przedsiębiorca wpisany do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu w ZUS (o ile nie jest rolnikiem i nie podlega KRUS). 


Nasze usługi: 
Ta grupa klientów otrzyma w naszym biurze wsparcie począwszy od złożenia wniosku do Centralnej Ewidencji I Informacji Działalności Gospodarczej, wybrania najkorzystniejszej dla niego formy opodatkowania, złożenia stosownych dokumentów do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych po bieżące konsultacje i wyjaśnienia zagadnień związanych z prowadzeniem firmy. 


Nasi klienci powierzając nam obsługę księgowo-kadrową swoich firm zostają odciążeni od wszelkich formalności za co zyskują czas na zajęcie się biznesem.

Spółki prawa handlowego

Dzielą się na spółki osobowe i kapitałowe. Spółki handlowe posiadają osobowość prawną. Obowiązkowo prowadzą księgowość w formie Ksiąg Handlowych (tak zwana pełna księgowość) za wyjątkiem spółki jawnej i partnerskiej. 

Do spółek osobowych zaliczamy: spółkę jawną, partnerską, komandytową, komandytowo-akcyjną zaś do spółek kapitałowych: spółkę z ograniczoną odpowiedzialności oraz spółkę akcyjną.

Nasze usługi: 
Nasi księgowi znając potrzeby takich podmiotów są w stanie sprostać najbardziej wymagającemu klientowi. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, audytorskimi oraz firmami profesjonalnie zajmującymi się pozyskiwaniem środków publicznych jesteśmy w stanie zająć się każdym obszarem działalności. 

Na życzenie klienta sporządzamy skomplikowane raporty, występujemy w ich imieniu przed organami kontroli, na podstawie udzielonych pełnomocnictw zajmujemy się bieżącymi sprawami firm. 

W swojej ofercie posiadamy również możliwość najmu biura wirtualnego dla celów rejestracyjnych,

Fundacje

Organizacje pozarządowe mające na celu osiągać korzyści społeczne lub gospodarcze posiadające majątek fundatora. Fundacje zobowiązane są do prowadzenia Ksiąg Handlowych podobnie jak stowarzyszenia.

Stowarzyszenia

Podmiot zrzeszający grupę ludzi o jednakowych zainteresowaniach, mających na celu osiągnąć wyznaczony efekt. 

Nasze usługi: 
Fundacja jak i stowarzyszenie to specyficzna forma działalności, często nie ukierunkowana na zysk. Oba te podmioty mają obowiązek prowadzić skomplikowaną księgowość oraz sporządzać sprawozdania finansowe podobnie jak spółki.

Jak się rozliczamy?

Kontrakt już od 89 zł miesięcznie

89 zł miesięcznie dla podmiotów prowadzących Podatkową Księgę przychodów i rozchodów. W cenie kontraktu jest kompleksowa obsługa księgowa firmy oraz sprawy związane z ZUS właściciela. 

Ceny za prowadzenie Ksiąg Handlowych zaczynają się od 289,00 zł.

Elastyczne wynagrodzenie

Cena nie jest stała, jest uzależniona od ilości dokumentów w danym okresie rozliczeniowym, ilości wypłacanych umów cywilnoprawnych oraz wielkości zatrudnienia, co zmniejsza nakłady na obsługę księgową. Istnieje możliwość ustalenia odrębnych postanowień w umowie oraz uzyskania dodatkowych rabatów.

Programy afiliacyjne

Klientom, którzy polecą nas innym firmom udzielamy rabatu na obsługę księgową przez okres 2 miesięcy. Wielkość rabatu negocjowana jest indywidualnie, jednak nie mniej jak 15%.

Skontaktuj się

Potrzebujesz pomocy księgowej?
Umów się na spotkanie.
Adres Kancelarii:
Al. Mjr. Wacława Kopisto 8A/69
35-315 Rzeszów
Mapa dojazdu
NIP: 8133746234
REGON: 367328874
KRS: 0000679099